Reklamacje i zwroty

Strona główna » Reklamacje i zwroty

Reklamacje

 1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie hardes.com.pl objęte są gwarancją. Jeżeli po otrzymaniu produktu zostaną wykryte wady techniczne lub, produkt został uszkodzony mechanicznie podczas dostawy, klient ma prawo odesłać go z powrotem.
  Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej zwrócimy Państwu natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Reklamacji nie obowiązują materiały jednorazowego użytku.
 2. Procedura reklamacji:
  1. Klient odsyła reklamowany towar. Towar musi być zapakowany w sposób bezpieczny, gwarantujący jego bezpieczny transport.
  2. Na przesyłce powinien być napis „Reklamacja”.
  3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń lub wad mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane jedynie w sytuacji, gdy wada czy uszkodzenie zostały zgłoszone dostawcy w momencie odbioru przesyłki. Warunkiem przyjęcia takiej reklamacji będzie spisanie wraz z dostawcą protokołu reklamacyjnego.
  4. Przesyłki z reklamacjami należy kierować na adres:
   Sklep Internetowy Hardes.com.pl
   Aleksandra Krężołek Robert Redzisz
   Mielczarskiego 47
   25-709 KIELCE
  1. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony i podpisany dokument reklamacyjny
  2. Po dotarciu przesyłki do magazynu sklepu Klient otrzymuje informację e-mail o otrzymaniu reklamacji.
  3. Następuje rozpatrzenie reklamacji.
  4. Po odesłaniu podpisanej przez klienta faktury korygującej zwracana jest należna kwota w sposób określony w dokumencie zwrotu.

  Zwroty

  Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku Klient może w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy rezygnując z towaru zakupionego w sklepie internetowym hardes.com.pl
  Zwracany towar nie może być używany ani uszkodzony, a także musi posiadać oryginalne opakowanie. Klient dokonuje zwrotu towaru na swój koszt. Klient ponosi wszelkie koszty związane z dokonaniem zwrotu.
  Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

  1. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony i podpisany dokument zwrotu
  2. Po dotarciu przesyłki do magazynu sklepu Klient otrzymuje informację e-mail o otrzymaniu zwrotu.
  3. Po odesłaniu podpisanej przez klienta faktury korygującej zwracana jest należna kwota w sposób określony w dokumencie zwrotu.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Koszyk

close